Segway Tour Rotterdam
Bij Maasstad Events boek je de mooiste Segway tours, dé manier om ontspannen Rotterdam te verkennen! Of je nu een stukje met die gave tweewieler over de Erasmusbrug wit gaan rijden of juist de omgeving van Stadion Feyenoord wilt bekijken, het is allemaal mogelijk. Een Segway Tour is het perfecte groepsuitje of bedrijfsuitje als je van wat avontuur en een beetje evenwichtskunst houdt. Er is eigenlijk maar één voorwaarde; je moet wel rechtop blijven staan.
Voordat jullie opstappen zal onze segway-instructeur jullie het een en ander voordoen. Hoe stap je erop, hoe geef je gas en hoeveel gas geef je eigenlijk? En wat doe je bij een stoeprand en een steile helling, gewoon doortuffen? Na deze kleine introductie van ongeveer 15 minuten neemt onze instructeur jullie mee via een speciale route door de stad. Je kunt kiezen uit de volgende tours:
75 minuten durende tours:
- Erasmusbrug Tour (inbegrepen)
- Markthal Tour (meerprijs € 2,50 p.p. excl. BTW)
120 minuten durende tours:
- Toeristische Tour (meerprijs € 10,50 p.p. excl. BTW)
Per tour is er een capaciteit van 27 personen. Indien jullie met een grotere groep de segway tour willen doen, dan worden hier bezorgkosten voor extra segway's in rekening gebracht. Is de groep kleiner dan 27 personen, dan is het mogelijk dat er andere deelnemers aansluiten.
Beschikbare tijden:
- 11.00 uur
- 12.30 uur
- 14.00 uur
- 15.30 uur
- 17.00 uur
-
Instructie bediening Segway
-
Enthousiaste begeleiding en gids tijdens de tour
-
Complete route langs diverse bezienswaardigheden 75 of 120 minuten
Belangrijk:
Om een segway te mogen bereiden dien je minimaal 16 jaar of ouder te zijn. Een rijbewijs is niet nodig.
Reservering voor kleinere groepen:
Komen jullie niet aan het minimale aantal deelnemers voor dit groepsuitje van Maasstad Events? Als je bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kan je ook gewoon voor minder personen boeken.